psp gal02 f01
psp gal02 f02

Aktualności KP PSP OLKUSZ

informacje, wydarzenia, interwencje

21.09.2017 Uzupełnienie Szkolenie Naczelników OSP

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu informuje, że ze względu na dużą ilość chętnych druhów strażaków OSP z powiatu olkuskiego chcących uczestniczyć w SzkoleniuNaczelnikówOchotniczych Straży Pożarnych organizowanym przez KP PSP w Olkuszu, przeprowadzone zostaną dwa odrębne równoległe szkolenia jedno w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Olkuszu i drugie w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Wolbromiu. Szkolenia rozpoczną się 23 września 2017 roku o godzinie 8.00. W załącznikach do pisma podajemy wykaz druhów zakwalifikowanych na szkolenie w poszczególnych Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych.

 

W związku z powyższym proszę poinformować wymienionych druhów strażaków o miejscu i czasie rozpoczęcia szkolenia. 

 

EWIDENCJA SŁUCHACZY

SzkolenieNaczelników Ochotniczych Straży Pożarnych

planowane w terminie od

23.09.2017 r. do 30.09.2017 r.

w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w OLKUSZU

 

L.p.

Nazwisko i imię

Jednostka OSP

1

Grzanka Paweł

Braciejówka

2

Karolczyk Radosław

Rodaki

3

Świstak Paweł

Rodaki

4

Ziarno Grzegorz

Osiek

5

Piasny Bartosz

Gorenice

6

Ziarnik Dawid

Gorenice

7

Kurkowski Karol

Gorenice

8

Czerniak Sylwester

Laski

9

Płonka Paweł

Laski

10

Krawczyk Mariusz

Laski

11

Frycz Gabriel

Podlipie

12

Januszek Artur

Podlipie

13

Todor Marek

Podlipie

14

Bratkowski Przemysław

Bukowno Miasto

15

Dąbek Adrian

Bukowno Miasto

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

EWIDENCJA SŁUCHACZY

SzkolenieNaczelników Ochotniczych Straży Pożarnych

 planowane w terminie od

23.09.2017 r. do 30.09.2017 r.

w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w WOLBROMIU

 

 

L.p.

Nazwisko i imię

Jednostka OSP

1

Szota Marek

Poręba Dzierżna

2

Domagała Andrzej

Poręba Dzierżna

3

Rolka Krystian

Gołaczewy

4

Kiwior Paweł

Gołaczewy

5

Łysek Paweł

Jeżówka

6

Nędza Mateusz

Sulisławice

7

Filus Krzysztof

Sulisławice

8

Wilkowski Kamil

Olkusz

9

Serwatka Artur

Glanów

10

Kubik Paweł

Glanów

11

Domagała Andrzej

Glanów

12

Grzanka Paweł

Ryczówek

13

Król Mateusz

Ryczówek

14

Smętek Krystian

Bydlin

15

Kalarus Paweł

Bydlin

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.